Kalite Politikamız

Önce İnsan…

ve Öncelikle İnsan sağlığını dikkate alarak yapmış olduğumuz hizmetlerimizde,

"Amacımız güveniniz, güvenimiz kalitemizdir."

Kozaş Kozmetik Kimya End. ve Tic. A.Ş. gelişmekte olan değişen dünya ölçeği içerisinde değişimleri dikkate alan ,insanlarımıza ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı, buna bağlı olarak ürettiğimiz ürünlerin tüketime uygun maximum kalitede olmasını kurum olarak misyon edinmiştir.
Kalite politikamız, hizmet kalitesini ön planda tutarak sürekli gelişmek, ihtiyaçlara bağlı olarak ürün ve hizmeti kalite ve süreklilikten ödün vermeden zamanında sunarak tüketici memnuniyetini sağlamak ve güveniniz için kaliteyi üründen önce işletmeye taşımaktır.
Kalite politikamız doğrultusunda amacımız, ISO 9001:2008, ISO 22716 ve ISO 14001 standartlarına uygun olarak tasarlanmış tesisimizi sürekli iyileştirmek ve geliştirmek, yasal mevzuatlara uyarak tüketici istek ve beklentilerine uygun kalitedeki ürünleri müşterilerimize zamanında ve doğru teslim etmektir.
Çalışan personelin İş Sağlığı ve Güvenliği, Kalite Standardı, İyi Üretim Uygulamaları gibi gerekli eğitimlerini vermek ve hedeflediğimiz bu yolda çalışanlarımızla birlikte saygı, sevgi ve uyum içinde ilerlemektir.

HEDEFLERİMİZ

Değişen ihtiyaçlar ve istekler doğrultusunda, son teknolojik imkanların bulunduğu Ar-Ge laboratuvarında çalışmaların devamlılığını ve artmasını sağlamak.
Personelin konforu ve güvenliği için tüm ergonomik koşulların sürekliliğini ve iyileştirmesini sağlamak.
Mevcut müşteri portföyünün memnuniyetini ve güvenini korumak, potansiyel yeni müşterilerin güvenini kazanmak.
Sektör kurucusu ve Sektördeki ilk güzellik kremini üreten firma ünvanı ile müşterilerimizin taleplerine anında cevap vererek yetebilmek, aynı zamanda dünya piyasasına ürünleri taşımaya artarak devam etmek.

VİZYONUMUZ

Kaliteli ve yenilikçi yapımızla güveninizi korumak, müşteri odaklı hizmet anlayışımızla sektörün öncü firmalarından biri olarak yerimizi korumaktır.

MİSYONUMUZ

Üründe ve hizmette kaliteyi ve sürekliliği sağlayarak, İhracatta güçlü bir şekilde yerimizi almak , Dünya Markası olmak için ilerlemek ve Ülkemizin gururu olmak vazgeçilmez misyonumuzdur.
Translate